תרגום מאנגלית לאוקראינית או מאוקראינית לעברית

 

תרגום מאנגלית לאוקראינית או מאוקראינית לעברית

מה חשוב לדעת לפני שניגשים לבצע תרגום לאוקראינית?

מדוע כדאי לשקול לתרגם לאוקראינית?

מספר דוברי השפה האוקראינית הוא כ- 52 מיליון אנשים. מרבית הגופים העסקיים ייפנו את מיריב המשאבים לתרגם לשפות רוסית או אנגלית. זאת בדיוק הסיבה מדוע כדאי לשקול לבצע תרגום מאנגלית לאוקראינית.  התחרות בכול תחום מצד מתחרים סביר להניח שתהיה נמוכה יותר. בנוסף לכך לא כל דוברי השפה האוקראינית שולטים בשפה האוקראינית וגם אם הם מבנים אנגלית יעדיפו לצרוך מידע ולחפש ספקים בשפה המוכרת להם.

תרגום לאוקראינית בשפה עדכנית

קטלוגים אתרי אינטרנט ועלוני מידע בשפה האוקראינית חשוב שיתורגמו בידי מתרגם לאוקראינית הדובר אוקראינית כשפת אם ויותר מכך בדיאלקט המתאים לקהל הלקוחות של חברתך.

 מה הם הדיאלקטים המקובלים בשפה האוקראינית המודרנית?

בשפה האוקראינית קיימים 3 דיאלקטים עיקרים:

  • דיאלקט אוקראינית הצפוני,
  • דיאלקט אוקראינית  הדרום מזרחי בדיאלקט זה בלבד קיימים  7 תתי דיאלקטים שונים
  • הדיאלקט לאוקראינית הדרום מערבי הכולל 3 דיאלקטים שונים.

תרגום לאוקראינית בטרמינולוגיה מתאימה

בכול תחום קיימים ביטויים ומונחים מקצועיים המגדירים תת שפה הכוללת שמות של תהליכים חומרים, כלי עבודה ומושגים משפטיים או חוקיים. מתרגם שעושה שימוש בדיוק במושגים הנכונים יוכל להפיק תרגום מדויק ואיכותי עבורך.
               קבל הצעת מחיר לתרגום מעברית לאוקראינית, חייג: 077-5144055 

תרגום לאוקראינית באיזה תחומים ניתן לקבל שרותי תרגום?

  • תרגום לאוקראינית למסמכים טכנולוגיים טכניים תרגום טכני יכול להיות בתחום תקשורת סלולרית, בתחום הנדסת חומרים, נגרות, שרברבות, כיבוי אש, או בכול תחום אחר.
  • תרגום טכני לאוקראינית לעיתים מאופיין ביחידות מדידה. משמעות יחידות מדידה המשולבות בתרגום לאוקראינית היא גבוהה, שכן לכול מספר יש משמעות, לכול יחידת מדדיה מגדירה תכונות. מוצרים או תהליכים נבדלים בטיב ובאיכותם  וביתרונותיהם הטכנולוגיים. מתרגם לאוקראינית אמור להבין את משמעות יחידות המדידה ולתרגמן במשמעותם המקורית. רק מתרגם הבקיא בתחום הטכני  יוכל לבצע תרגום ברמה גבוהה לשפה האוקראינית.
  • תרגום דוחות כספיים לאוקראינית – תחום הכספים כולל מונחים וביטויים בתחום שוק ההון, הבנקאות, הכספים לכן חשוב שביצוע התרגום לאוקראינית יבוצע בידי מתרגם הבקיא בתחום הכספים.
  • תרגום לאוקראינית תרגום משפטי – תרגום מסמכים משפטיים לאנגלית לאוקראינית כולל הסכמים חוזים מכרזים. הדורשים בקיאות בתחום. תרגום מסמכים משפטים כולל תרגום מסמכי הגירה תעודות השכלה תעודות גירושין, תעודות לידה. וכו'.

תרגום לאוקראינית  השפה תיאור כללי.

אוקראינית שפה המדוברת ע"י כ- 52 מיליון אנשים באוקראינה וכן  כ- 9 מיליון דוברים במדינות נוספות.  הארצות בהם דוברים אוקראינית הם: ארגנטינה, קרואטיה, מולדובה, סלובקיה, הונגריה, רומניה, אנגליה, ארצות הברית, רוסיה, קנדה, ועוד.

האקדמיה הלאומית למדעים של אוקראינה ( NANU )הוא הגוף המנהל את השפה האוקראינית מבחינה מקצועית. האותיות בשפה האוקראינית עושה שימוש באותיות קיריליות.

ב- Text4u שרותי תרגום  נוכל לבצע תרגומים מאנגלית לאוקראינית במגוון שפות ותחומים.

קבל הצעת מחיר לתרגום מאנגלית לאוקראינית, חייג: 077-5144055 

שרותי תרגום נוספים ב- Text4u :

תרגום מאנגלית לרוסית   תרגום מאנגלית לרוסית
תרגום מאנגלית לגרמנית  תרגום מצרפתית לאנגלית
תרגום אנגלית לרומנית תרגום מאנגלית לפולנית
תרגום מאנגלית לשוודית  תרגום מאנגלית לפורטוגזית

 

אולי יעניין אותך גם

תרגום לרוסית

תרגום מסמכים לרוסית  התועלת העסקית בתרגום מסמכים לרוסית תרגום לרוסית מאפשר לכל עסק ליהנות מהאפשרויות לפנות לקהל לקוחות רחב, בעזרת תרגום שיווקי לשפה הרוסית. תרגום מסמכים

תרגום מרוסית לעברית

כיצד תוכל לשבור את מחסום השפה הרוסית? אם הנך מעוניין לתרגם מרוסית לעברית, דוא"ל, תעודת השכלה, מכתב אישי, מדריך טכני, אתר אינטרנט, או מסמך רפואי

תרגום ליפנית מעברית מאנגלית ליפנית

תרגום מסמכים ליפנית מעברית או אנגלית תרגום מאנגלית ליפנית כיצד עושים זאת נכון? תרגום ליפנית מאנגלית או עברית מאפשר לכל עסק להתגבר על מחסום השפה היפנית תרגום

צור קשר

חייגו עכשיו! 077-5144055 או הזינו את פרטיכם בשדות הבאים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

logoWHITE 1