תרגום מסמכים משפטיים

תרגום למסמכים משפטיים בתמונה: פטיש מעץ על ספר
תרגום למסמכים משפטיים בתמונה: פטיש מעץ על ספר

תרגום משפטי למסמכים

תרגום מסמכים משפטיים כתבי הגנה, תביעה, חוזים והסכמים

תרגום תרגום מסמכים משפטיים, טקסטים ומסמכים בתחום משפטי לשפות רוסית, אנגלית ערבית ולמעשה לכל שפה, מצריך התמצאות ובקיאות מקצועית, בטרמינולוגיה המקובלת בתחום משפטי, כדי שהמסמך שלך יתורגם בדיוק במשמעותו המשפטית, חשוב שלמתרגם תהיה השכלה פורמלית בתחום המשפט

שירותי תרגום מסמכים משפטיים

מתרגם בעל השכלה משפטית והבנה בתחום המשפט יוכל לתרגם בדייקנות הסכמים ומונחים משפטיים לאנגלית מגרמנית. תרגום מסמכים משפטיים מצריך הננה ובקיאות בתחום המשפטי

תרגום משפטי כללי

ב-Text4u מבצעים תרגום מסמכים משפטיים תרגום משפטי למסמכי הגירה, תרגום תעודות נישואין וגירושין, תעודות לידה, תעודות יושר מהמשטרה, כמו גם תרגומי הסכמים מסחרים חוזים מכרזים ועוד.

תרגום תרגום מסמכים משפטיים מבוצע גם לשפות נוספות כגון: ,ערבית, רוסית, טיגרינית, תרגום משפטי לספרדית, תאילנדית, גרמנית, ועוד.

תרגומים משפטיים בדרך כלל יהיו תרגומים מדויקים המתורגמים ברמה גבוהה בידי מתרגמים דוברי שפת היעד שפת אם. לדוגמה תרגום לצרפתית  בתחום המשפטי יתורגם במרבית המקרים ב- Text4u בידי מתרגם דובר שפת אם צרפתית, בעל רקע ניסיון או רישיון עריכת דיין.

שירותי תרגום המשפטיים ניתנים בכל צמד שפות מעברית או מאנגלית לשפות רוסית, גרמנית ספרדית, ערבית איטלקית, רומנית, הולנדית, יפנית, סינית ועוד.

תרגום מסמכים משפטיים לאנגלית, חייגו עכשיו: 077-5144055  

התרגום מסמכים משפטיים

ב- Text4u ניתן לתרגם כמעט כל מסמך משפטי במגוון רחב של צמדי שפות. החל מתרגום תעודות השכלה נישואיין, תעודות גירושיין, כמו גם הסכמים חוזים בתחום יחסי בין אישיים כמו הסכמי ממון. בתחום העסקי מתורגמים ב- Text4u מסמכים עסקיים.

תרגום משפטי מעברית לאנגלית

תרגום משפטי מעברית לאנגלית נחשב כצמד שפות השכיח ביותר, אולם גם בצמדי שפות כמו מ לעברית, כמו גם מצרפתית לעברית או מ לצרפתי , ברוב המקרים מתורגמים מסמכים משפטיים כמו חוזים והסכמים בידי מתרגמים בעלי השכלה משפטית.

תרגום מסמכים משפטיים מאנגלית לעברית חייגו עכשיו 077-5144055

מהו משך הזמן הדרוש לתרגם הסכם משפטי?

פרק הזמן הדרוש לתרגום משפטי תלוי בכמות הטקסט שיש לתרגם. מסמך משפטי קצר יתורגם בפרק זמן של עד – 24 שעות. במידה ומדובר בהסכם ארוך נדרש כמובן פרק זמן ארוך יותר כדי לסיימו. עדיף  לאפשר למתרגם לעבוד בקצב טבעי נינווח ורגוע  ולתכנן את מועד מסירת מסמך ע"פ תכנון מוקדם שיאפשר עבודה ללא לחץ של זמן.

 תרגום מסמכים בתחום המשפטי מי המתרגם?

תרגום משפטי מאופיין בטרמינולוגיה ושפת התנסחות משפטית. לכן תרגום משפטי חשוב שיבוצע ע"י מתרגם בעל ידע וניסיון בתחום המשפטי. מתרגם בעל השכלה משפטית יוכל לתרגם ולנסח את המשמעות המדויקת להסכם וחוזה או מכרז.

שמירת סודיות המסמכים המתורגמים.

כל המסמכים הנמסרים לתרגום  ב – Text4u ישמשו אך ורק למטרה שלשמם נמסרו. סודיות המסמכים תשמר בקפידה.

מתי נדרש לתרגם תרגום משפטי?

תרגום מסמכים משפטיים נדרש בנקודות זמן בה יש צורך ביצירת קשרים עסקיים עם ספק מעבר לים, הסכם על בסיס קשרים משפחתיים. כגון הסכם גירושיין או נישואיין.

בתרגום מסמכים משפטיים חשוב שלמתרגם תהיה היכולת להבין את המשמעות בשפת המקור ולתרגם כהלכה, תוך שימוש במונחים משפטיים מתאימים, את המסר ככתבו וכלשונו במסמך המקורי לשפת היעד.

 ב- Tex4u מבצעים תרגום מסמכים משפטיים בתחומים הבאים:

 • הסכמים מסחריים. – מכירה או קניית שרותים או נדל"ן .
 • הסכמי נישואיין או גרושיין.
 • מסמכי הגירה.
 • תרגום כתבי תביעה או הגנה.
 • מכרזים הסכמים חוזים.
  תרגום חוקים, תקנות והוראות שעה.
ב-Text4u  מקבלים שירותי תרגום איכותי בתרגום מסמכים משפטים תוך הקפדה על לוח זמנים!

דוגמאות למסמכים משפטיים:

 • תרגום הסכמים וחוזים מאנגלית לרוסית
 • תרגומי מסמכים משפטיים  לעברית מצרפתית
 • תרגום מגרמנית לאנגלית לחוזי עבודה
 • תרגום לאנגלית מאיטלקית למכרזים
 • תרגומים לפולנית למסמכי הגירה
 • תרגום מרומנית לעברית לתעודות יושר.

לשירותי תרגום מסמכים משפטיים, חייגו: 077-5144055  

אולי יעניין אותך גם

תרגום לעברית מספרדית

תרגום לספרדית מעברית איך תוכל לקבל תרגום איכותי לעברית מספרדית? תרגום לעברית מספרדית הוא למעשה העברת מידע, תרבות, או מסמך בתחום המקצועי וגם תרגום מילולי למסמך.

שירותי תרגום מסמכים

בתמונה: מסמכים מתורגמים לאנגלית טאבלט על שולחן זכוכית, חוזה, תוכנית אסטרטגיות שיווק וגרפים סטטיסטיים תרגום מסמכים שרותי תרגום מסמכים בשוק התחרותי, יכולים לתרום ללא ספק,

תרגום מסמכים לאנגלית

תרגום מסמכים לאנגלית לעסקים וחברות תרגום מסמכים לאנגלית מבוצע ב- Text4u מבוצע מעברית אנגלית סינית רוסית צרפתית ועוד. התרגום לאנגלית מבוצע ע"י מתרגמים דוברי אנגלית

צור קשר

חייגו עכשיו! 077-5144055 או הזינו את פרטיכם בשדות הבאים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

logoWHITE 1