מדוע כדאי לעבוד איתנו?

תרגום מקצועי -תמונה: יד אוחזת עט מוזהב, במהלך כתיבה, ברקע חולצה ועניבה

שירותי תרגום מסמכים 

ב- Text4u  פועלים ע"פ ההבנה שתרגום מדויק ואיכותי הוא הצעד הראשון להצלחה עסקית.

כל חברה שואפת להגדיל את נפח הפעילות העסקית בתחום פעילותה, הן עם לקוחות חדשים והן באמצעות יצירת שיתופי פעולה עסקיים עם, ספקים ומוסדות פיננסיים.

ב- Text4u שירותי תרגום, מספקים שירותי תרגום באיכות גבוהה ללקוחות פרטיים, כמו גם ללקוחות עסקיים הכוללים משרדי עריכת דין, מפעלי תעשייה, בתי חולים ,מוסדות אקדמיים, מפעלים קיבוציים, חברות תשתית, יבואנים ויצואנים.

שירותי תרגום איכות התרגום

ב- Text4u מודעים לעובדה שלקוחותינו מבקשים לקבל שירות איכותי ומקצועי ברמה גבוהה, במועד אספקה קצר ובמחיר הוגן. אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לעמוד בציפיות לקוחותינו ולשרתם נאמנה.
 
ב Text4u מבינים את החשיבות הרבה במסירת תרגום איכותי ומקצועי, אנו נשמח לתרום מהידע הנצבר במשרדנו, לכל לקוחותינו, כך שהתרגום שתקבלו יהיה לשביעות רצונכם המלאה. שכרנו הנוסף הוא בשביעות רצון הלקוחות, במיוחד מלקוחות הבוחרים לפנות אלינו שוב ושוב לאורך שנים.

  ב- Text4u משקיעים מאמצים רבים, שהתרגום שתקבל בסיום תהליך התרגום, יבוצע בידי מתרגמים מקצועיים ומנוסים דוברי שפת היעד שפת אם.

תיקונים ושינויים לאחר קבלת התרגום

במידה ויהיה צורך לבצע עדכון על התרגום שקיבלתם יבוצע העדכון ע"פ בקשת הלקוח, על תוכן הקובץ שהועבר במעמד ההזמנה.
ב – 99.99% מהמקרים אין בקשות לתיקונים ולשינויים, אולם אם וכאשר אנו מתבקשים לעדכן את קובץ המתורגם נבצע זאת ברצון.

שינויים והעדכונים בתרגום יבוצעו על בסיס הקובץ המקורי שהועבר במעמד ההזמנה. במידה ויבוצעו עדכונים לקובץ לקובץ המקור, לאחר ביצוע ההזמנה, השינויים הנוספים יהיו כרוכים בתשלום נוסף, ע"פ העניין.

התעריף התרגום מה הוא כולל?

בהצעת המחיר שתקבלו, המחיר סופי וידוע לפני ביצוע ההזמנה, אין הפתעות בחשבון הסופי. 

מה אנו יודעים לעשות?

משרדנו היינו הכתובת לכל צרכי התרגום לכל עסק, יש באפשרותנו, לתרגם מסמכים המכילים טקסט רב, למספר שפות ובתחומים מקצועיים מגוונים, בו זמנית, כמו גם, להתמודד עם כל צרכי התרגום והלוקליזציה של חברתך.

מועד מסירת התרגום

אנו מתחייבים להחזיר את המסמכים שלך מתורגמים, לכל המאוחר במועד שסוכם במעמד ההזמנה. לעתים, כתוצאה מאילוצים שונים מצד לקוחותינו, אנו מתבקשים לספק תרגומי מסמכים, במועדי זמן קצרים במיוחד, ב- Text4u, נעשה כמיטב יכולתנו כדי לעמוד בהצלחה באתגרים שמציבה לנו המציאות העסקית.

מי המתרגמים שלנו?

מתרגמים דוברי שפת היעד שפת אם הדוברים שפה עדכנית. מרבית המתרגמים בעלי השכלה
פורמלית בתחום התרגום וניסיון תעסוקתי של מספר שנים.

שירותי תרגום במגוון שפות

ב- Text4u שירותי תרגום, מתרגמים במגוון שפות, למעשה נוכל לתרגם בכל צמד שפות הנדרש לך,
בפרויקטים קטנים כמו גם, בפרויקטים גדולים. אם קיים צורך באילוצי זמן מצד הלקוח נוכל להפעיל מספר מתרגמים שיעבדו על המסמכים שלך בו זמנית.

מהם תחומי התרגום ב- Text4u?

משרדנו ערוך לטפל במגוון תחומי תרגום, תרגום מסמכים פיננסיים, תרגום טכני, תרגום משפטי
התרגום מבוצע בידי מתרגמים בעלי ניסיון בתחום המסמך המתורגם.
 
פנה עכשיו קבל מחיר לתרגום מסמכים חייג עכשיו: 077-5144055
 
אולי יעניין אותך גם

תרגום לטִיגְרִית תרגום לתִיגרִינית

תרגום לטיגרית שירותי תרגום מסמכים מעברית לתיגרינית תרגום לתיגרית שירותי תרגום לטיגרינית תרגום לאריתראית שירותי תרגום לתִיגרִינית / תרגום לתיגרית טיגרית – תרגום לאריתראית שירותי תרגום

תרגום משפטי לרומנית

תרגום מסמכים משפטיים לרומנית מאפשר השתלבות במהפכה הדיגיטלית המאפשרת, ליחידים, חברות וארגונים,ליזום וליצור קשרים עסקיים בתחומים שונים ומגוונים ולעגן את הסיכומים בהסכם שלעתים מתורגםמאנגלית לרומנית

תרגום מסמכים טכניים מאנגלית⚙️

תרגום טכני מאנגלית או מעברית תרגום טכני מאנגלית לעברית או מעברית לאננגלית, מאפשר השתלבות בשווקים גלובליים ע"י   יצירת מסמכים טכניים שיווקיים מתורגמים לשפת היעד. תרגום

צור קשר

חייגו עכשיו! 077-5144055 או הזינו את פרטיכם בשדות הבאים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

שינוי גודל גופנים
logoWHITE 1
דילוג לתוכן