תרגום לערבית מעברית וגם מאנגלית

בתמונה: צעירה ערבית רעולת פנים בצבע טורקיז. תרגום לערבית 

מדוע מתרגמים לערבית?

תרגום מעברית לערבית צמד שפות נפוץ ומקובל בעיקר עבור אזרחי ישראלים דוברי השפה הערבית. שבישראל מתגוררים כ- 1.5  מיליון דוברי השפה הערבית, המשתמשים בשפה באופן יום יומי, הן במגזר הבדואי והן בקרב ערבי ישראל.

השימוש בשפה הערבית מדוברת הן במוסדות הלימוד במגזר הערבי, והן בכלי התקשורת הכוללים העיתונות רדיו וערוצי הטלוויזיה. לכן, חברות המעוניינים ליצור קשרים עם מהמגזר הערבי כלקוחות מנגישים את השפה הערבית ע"י תרגום מעברית לערבית או מאנגלית לערבית.

לקבלת הצעת מחיר לביצוע תרגום מסמכים מעברית לערבית חייג עכשיו: 077-5144055 

איזה מסמכים מתרגמים לשפה הערבית?

תרגום מסמכים שיווקיים מעברית לערבית חשוב לכל חברה המעוניינות לקדם את מוצרים או השירותים במגזר הערבי. בעזרת תרגום מידע שיווקי הכולל פרסומות, קטלוגים וכן חוברות הפעלה למוצרים או ציוד.

לעתים התרגום מבוצע מאנגלית לערבית, התרגום מוזמן ע"י חברות יבוא המשווקות מוצרים שונים בעזרת תרגום חוברות ההפעלה מנגישות את המידע בשפה הערבית.

תרגום לערבית, איך מבטחים תרגום איכותי?

תרגום לערבית ממתרגם דובר ערבית שפת אם

הפרמטר החשוב ביותר בתרגום מעברית לערבית הן שימוש בשפת אם ערבית. בישראל יש לא מעט מתרגמים שרכשו את הידע בשפה הערבית בהסגרות שונות מהבית או בלימודים פורמליים. חשוב להדגיש שתרגום המבוצע בידי מתרגם דובר שפת אם לערבית  יהיה בסבירות גבוהה יותר תרגום איכותי ממתרגם שערבית אינה שפת אמו.

לכן לפני שמזמנים שרותי תרגום לערבית בחברת תרגום חשוב לבדוק ולהתעניין מי יתרגם את המסמך לערבית.

לקבלת הצעת מחיר לתרגום מעברית לערבית חייג עכשיו: 077-5144055 

תרגום לערבית בידי מתרגם בעל התמקצעות בתחום המסמך

בתרגום משפטי לשפה הערבית יש צורך בהבנה המונחים והמשמעויות למושגים משפטים. ניסוח לשפה הערבית בתחום המשפטי יהיה ברוב המקרים שונה מהשפה המדוברת בחיי יום יום. לכן כדי להבטיח תרגום איכותי ומקצועי  חשוב שהמתרגם המתרגם מסמכים משפטיים כגון הסכמים יכיר את הטרמינולוגיה הנהוגה ומקובלת בתחום.

פנייה לחברת תרגום

תרגום לערבית המתבצע בחברת תרגום יהיה ברוב המקרים איכותי יותר, כיוון שלחברת תרגום באשר היא יש את היכולת והניסיון להתאים את אופי המסמך למתרגם. כמו גם בפרויקטים הכוללים מספר רב של מילים ניתן לחלק את המסמך כך שיבוצע ע"י מתרגמים שונים במקביל. כדי לקצר את מועד המסירה במידה וקימת דרישה כזו.

תרגום דוחות כספיים מאזנים

תרגום לערבית למאזנים ודוחות כספיים מהפשר לשותפים עסקיים כמוסדות פיננסיים ספקים ולקוחות להבין ולהעריך איתנות פיננסית של כל עסק. לעתים נדרש תרגום מעברית לערבית או מאנגלית לערבית לדוחות כספיים. תרגום לערבית דוחות כספיים מצריך שליטה מוחלטת טרמינולוגיה המקובלת בתחום הכספים. מתרגם לערבית בעל ניסיון מקצועי בתחם הכספים יוכל לתרגם ללא קושי תרגום בתחום הכספים.

לקבלת הצעת מחיר לתרגום מאנגלית  לערבית חייג 077-5144055 

תרגום תכנים שיווקיים לערבית

פניה ללקוחות דוברי השפה הערבית בידי חברות הפועלות במגזר היהודי יכולות לפתוח את הדלת לשווקים גם מחוץ לישראל כיוון שהמגזר הערבי מקושר לגורמים עסקיים גם במדינות השכנות.

בתרגום לערבית  לתכנים שווקים תלויה לא במעט הצלחה של חברה בפניה ללקוחות דוברי ערבית התכנים צרכים להיות מותאמים לתרבות ולסגנון הנהוג בשפה הערבית. התאמה זו קרויה לוקליזציה.

אולי יעניין אותך גם

שירותי תרגום | חברת תרגום

חברת תרגום משרד תרגום שירותי תרגום מהם היתרונות בהפעלת חברת תרגום? כיצד תפיק את המרב בפניה למשרד תרגום? כמעט בכל חברה בשלב זה או אחר מתעורר

תרגום לספרדית תרגומים מספרדית ??

איך ניתן לקבל תרגום איכותי לספרדית? תרגום לספרדית מהוא תרגום טוב?  תרגום לספרדית איכותי יהיה ראשית מסמך שתורגם באופן מדויק מהמקור ויוכל להעביר את המסר

חשיבותו של מתרגם בשפת אם

חשיבות התרגום לשפת אם? מדוע תרגום לשפת אם חשוב? בתחום התרגום נהוג ומקובל שמתרגם מתרגם לשפת היעד שהיא שפת אמו. האפשרות השנייה היא תרגום בידי מתרגם

צור קשר

חייגו עכשיו! 077-5144055 או הזינו את פרטיכם בשדות הבאים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

שינוי גודל גופנים
logoWHITE 1
דילוג לתוכן